poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Budowa

Blog jest w budowie, nie ma tu jeszcze nic ciekawego mimo iż wątpię by ktoś tutaj dotarł bez zaproszenia w trakcie budowy jednak umieszczę tutaj tego posta. Dla takie rutyny. No więc kiedyś tam blog zostanie stworzony i będzie można wysyłać formularze i zacząć przygodę z akademią.

Pozdrawiamy administracja bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz